headerphoto
Start

Budowa i urządzanie tarasu

Dom wybudowany, pomieszczenia urządzone, bałagan po budowie i remoncie już sprzątnęliśmy...

Jaki jest kolejny krok? Urządzanie ogrodu! Musimy pamiętać o stworzeniu w naszym ogródku miejsca nie tylko na domowy warzywniak i mały sad, ale także miejsce odpowiednie do wypoczynku i spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Gdy zdecydujemy już w jakim miejscu znajdować się ma nasza strefa wypoczynkowa należy wybrać styl w jakim ma zostać stworzona. 
Należy wybrać podłoże odpowiednie do rodzaju i wilgotności ziemi jaką mamy w ogrodzie. Wybierać możemy między betonowymi płytami, deskami tarasowymi, kostką brukową lub kamienistym podłożem. Dodatkowo, warto strefę tę osłonić, tak abyśmy czuli się w niej komfortowo i intymnie. Spojrzenia sąsiadów nie są rzeczą, którą chcemy czuć na sobie podczas uroczego śniadania we dwoje na naszym tarasie. Kolejną rzeczą, o którą warto zadbać jest zadaszenie. 
Jak wykonać zadaszenie tarasu?
Warto aby zajęła się tym firma budująca zadaszenia tarasów, jeśli jednak przekracza to nasze możliwości finansowe możemy zastanowić się nad inną opcją. Gotowe zadaszenia tarasu są idealnym wyborem, gdy poszukujemy prostego w montażu rozwiązania, które jednocześnie jest odpowiednie na każdą kieszeń.  
Podczas montażu zadaszenia należy pilnować, aby wszystko było wykonywane zgodnie z dołączoną instrukcją - od tego zależy stabilność i trwałość tego rozwiązania. Gdy cały stelaż i podłoże jest już przygotowane należy zadbać o urządzenie naszego tarasu. Zakup odpowiednich mebli tarasowych nie jest prosty. Należy wybrać meble trwałe, odporne na zmiany pogody oraz przede wszystkim - wygodne.
Więcej informacji na stronie: http://www.kamont.waw.pl

Zdjęcia naszego reportera

dom

ogród

dekoracja wnętrz


Brak komentarzy!