headerphoto
Start

Najlepsze rolety i żaluzje

Od pewnego już czasu bardzo popularne stały się wszelkiego rodzaju rolety i żaluzje do okien.

Mogą one być wspaniałą alternatywą dla firanek i zasłon, chociaż przecież nikt nam nie broni stosować i jedno i drugie. Oczywiście głównym zadaniem rolet i żaluzji jest ochrona przed palącymi promieniami słońca latem oraz przed owadami. 
Bardzo praktyczne i coraz częściej stosowane są rolety zewnętrzne, które nie tylko chronią przed wiatrem i słońcem, ale także tłumią hałas. Za ich sprawą pomieszczenie staje się o wiele chłodniejsze latem. Bardzo ważne jest to, że można je instalować zarówno w nowych budynkach, jak i w już zamieszkałych. Dla rolet zewnętrznych często używa się też nazwy rolety antywłamaniowe lub zabezpieczające. Można do nich bowiem zastosować napęd elektryczny, który sprawi, że zamienimy je w rolety automatyczne. Takie rozwiązanie będzie nie tylko chroniło przed włamaniem, ale również pozwoli nam na trochę wygody i komfortu. Nowoczesne rolety automatyczne mogą nawet być tak zaprogramowane, że będą reagować na silniejszy wiatr, opady czy nasłonecznienie i same się zamkną lub otworzą. 
Niesamowite, prawda? Zamiast rolet można zamontować żaluzje, które spełniają podobne zadanie, chronią przed działaniem słońca i spojrzeniami ludzi. Do wyboru mamy żaluzje pionowe lub poziome. Jakie wybrać? Obydwa rozwiązania mają zalety i wady, jednak chętniej i częściej wybierane są żaluzje poziome. Żaluzje pionowe zaś mają większe zastosowanie w nowoczesnych budynkach z dużymi przeszklonymi powierzchniami. Warto obejrzeć oferty między innymi pod hasłem "Producent rolet z Wrocławia". W licznych ofertach jest nie tylko montaż rolet i żaluzji, ale też serwis. Propozycje są bardzo interesujące, a jednocześnie atrakcyjne cenowo.
Dowiedz się więcej na mikola.pl

Zdjęcia naszego reportera

rolety antywłamaniowe

producent rolet z Wrocławia

żaluzje pionowe lub poziome


Brak komentarzy!