headerphoto
Start

Nowoczesne wnętrza

Chcąc podkreślić nowoczesny charakter wnętrza naszego domu często sięgamy po nowatorskie rozwiązania.

Producenci wciąż wychodzą swoim klientom na przeciw oferując nowe propozycje świetnie współgrają z obecnie panującymi trendami. Jednymi z najpopularniejszymi rozwiązaniami są tynki dekoracyjne i mozaikowe dostępne na stronie: http://becco.eu/produkty W ostatnich latach stały się najatrakcyjniejszą formą dekoracji ścian. Posiadają ciekawą fakturę i są w stanie ozdobić każde pomieszczenie oraz elewacje zewnętrzną naszego domu. Rozwiązanie, które możemy co najważniejsze wykonać samodzielnie, zmienia w ciekawy i niebanalny sposób styl naszego domu. W zależności od tego jaki chcemy osiągnąć efekt końcowy mamy do wyboru szereg rodzai tynków, które różnią się gamą kolorystyczną oraz fakturą. Każdy z nich odznacza się odmiennymi zaletami, co za tym idzie, świetnie sprawdzą się na nieco innych powierzchniach.
Dla przykładu tynk mozaikowy to świetna propozycja na elewacje zewnętrzną budynku. Charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie wilgoci, promieni słonecznych oraz niskich i wysokich temperatur. Natomiast tynk japoński to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Architekci wykorzystują ją do aranżacji luksusowych mieszkań zainspirowanych nowoczesnym stylem. Jego również możemy nałożyć samodzielnie, jednak będzie nam do tego potrzebny pistolet natryskowy.  
Zanim jednak przystąpimy do etapu wykończenia pomieszczeń, powinniśmy zadbać o odpowiednie systemy dociepleń i wypełnienie wolnych przestrzeni do których będą nam niezbędne uszczelniacze. Dzięki takim zabezpieczeniom nasz budynek będzie energooszczędny, a elewacja zewnętrzna będzie zdobiła dom przez długie lata.

Zdjęcia naszego reportera

tynki dekoracyjne i mozaikowe

systemy dociepleń

uszczelniacze


Brak komentarzy!